Vrácení zboží

Garantujeme Vám záruku (24 měsíců pro spotřebitele, 6 měsíců pro podnikatele). Při nákupu z našeho e-shopu máte možnost vrácení do 14 dnů od obdržení objednávky bez udání důvodu. V takovém případě ponožky Buddy Socks nesmí být nošené a musí být opatřeny původní etiketou. 

Jejda, zvolili jste špatnou velikost?

Pokud jste zvolili špatnou velikost, druh ponožek. Nemusíte smutnit, ponožky Vám bez problému vyměníme.V takovém případě ponožky Buddy Socks nesmí být nošené a musí být opatřeny původní etiketou. Zašlete nám ponožky společně s dodacím listem (nebo jeho kopií), pro jistotu nám zašlete e-mail (info@buddysocks.cz) o vzniklém problému abychom měli přehled o situaci a výměna proběhla k vaší spokojenosti. Vyhrazujeme si nárok Vám účtovat případné náklady spojene s dopravou (poštovné a balné). 

Byla Vám doručena nesprávná velikost nebo druh ponožek?

Tato skutečnost může nastat a to neumýsleně. V takovém případě ponožky Buddy Socks nesmí být nošené a musí být opatřeny původní etiketou. Zašlete nám ponožky společně s dodacím listem (nebo jeho kopií), pro jistotu nám zašlete e-mail (info@buddysocks.cz) o vzniklém problému abychom měli přehled o situaci a výměna proběhla k vaší spokojenosti. 

Záruka se nevztahuje

Záruka se nevztahuje na ponožky, u kterých vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Dále na opotřebení ponožek způsobené jejich obvyklým užíváním. Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním ponožek. Všechny zasílané ponožky procházejí pečlivou kontrolou.

Jak postupovat při reklamaci?

Pošlete podrobný popis Vašeho problému na info@buddysocks.cz, kde Vám do 24 hodin odpovíme a společně problém vyřešíme.

 

Partneři

LAYNO Tour